Dostępność Centrum Administracyjnego Obsługi Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych, Ośrodka Wsparcia Rodziny oraz Placówek opiekuńczo-wychowawczych nr 1, 2, 3 i 4 w Chorzowie

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
15 czerwca 2020

Informujemy, iż od dnia 15.06.2020 r. zostaje wprowadzona możliwość kontaktu osobistego z pracownikami Specjalistycznej Pomocy Terapeutycznej Ośrodka Wsparcia Rodziny w Chorzowie po wcześniejszym uzgodnieniu terminu i godziny wizyty dzwoniąc na numery: 798 873 231 lub 32 241 68 87.

Osoby umówione na wizytę w siedzibie Ośrodka są zobowiązane do zachowania wszelkich zasad bezpieczeństwa oraz stosowania środków ochrony osobistej tj. maseczki zakrywającej nos i usta, dezynfekcji rąk oraz rękawiczek ochronnych. 

Osoby nieumówione i nieprzestrzegające zasad bezpieczeństwa nie będą obsługiwane przez pracowników Ośrodka. Klienci którzy mieli kontakt z osobami zarażonymi i przebywającymi na kwarantannie oraz z objawami chorobowymi nie będą przyjmowani i wpuszczeni do budynku Ośrodka lub mogą być proszeni o jego opuszczenie.

Zaznaczamy, że we wszystkich Placówkach obowiązuje całkowity zakaz odwiedzin.

Prosimy przychodzić na umówione spotkanie punktualnie bez osób towarzyszących. Wejście do budynku do Działu Specjalistycznej Pomocy Terapeutycznej w Ośrodku Wsparcia Rodziny w Chorzowie możliwe będzie tylko oznaczonymi drzwiami (wejście nr 3).

Mając na względzie dobro i bezpieczeństwo klientów jak i pracowników Ośrodka prosimy o stosowanie się do zaleceń związanych z zapobieganiem szerzeniu się wirusa SARS-CoV-2.

 

Składanie dokumentów

Składanie wszelkich dokumentów do Centrum Administracyjnego Obsługi Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych, Ośrodka Wsparcia Rodziny oraz Placówek opiekuńczo-wychowawczych nr 1, 2, 3 i 4 w Chorzowie jest możliwe za pośrednictwem poczty, maila, skrzynki epuap a w uzasadnionych przypadkach osobiście z zastosowaniem wszystkich środków ochrony osobistej.